Skip to Content

«Крапелька дитинства»

Світло та яскраво пройшов 18-й фестиваль дитячої творчості "Крапелька дитинства" в смт.Борова приурочений Міжнародному Дню захисту дітей.

На свято завітало понад 500 дітей, борівчани та гості селища, серед яких: відома в Україні меценат, президент Всеукраїнського благодійного фонду “Ренесанс”, доктор педагогічних наук, професор Тетяна Меженіна, голова районної ради Геннадій Сиваненко, депутат Верховної ради УРСР десятого та одинадцятого скликань, видатний житель Фастівщини, занесений до Книги «Золотий фонд Фастівщини» Євгеній Клименко, депутат районної ради Микола Гірник, помічник народного депутата України Руслана Сольвара Леся Бурдик, заслужений артист України, ілюзіоніст Микола Твердий.

Святкову атмосферу створили творчі колективи дитячих садочків, школи мистецтв, будинку культури селища. Гості та організатори свята звернулися до дітей з вітальним словом. У своїх виступах вони наголосили, що саме в дітях продовження роду людського й здійснення мрій та сподівань на краще. Дорослі прагнуть, щоб діти зростали здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край. «Сподіваємося, що кожна дитина у нашій державі буде щасливою від любові, уваги та піклування дорослих і, тільки тоді, ми зможемо відчути смак справжнього щастя!» - зазначив Геннадій Сиваненко. Оглядаючи малюнки, створені маленькими художниками на асфальті, очільник району відмітив грамотами районної ради та вручив цінні подарунки Сашку Дубровському, Вероніці Опорієнко та Христині Пащенко. Найбільше його вразив малюнок Христини Пащенко на тему «Крим - це України». Цей малюнок на початку літніх канікул школярів, ніби символізує, що скоро діти зможуть відпочити в українському Криму.