Skip to Content

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ АДВОКАТІВ МІСТА ФАСТОВА ТА ФАСТІВСЬКОГО РАЙОНУ!!!

З 18.11.2017 до 23.01.2018 проводиться конкурс з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги!!!

Відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 13.11.2017 за № 4300/7 «Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги» Координаційний центр з надання правової допомоги з 18 листопада 2017 року до  23 січня 2018 року проводить конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Для участі у конкурсі адвокатам необхідно:

  1. В період з 18.11.2017 до 17.12.2017 включно зареєструватися на веб-сторінці http://contest.legalaid.gov.ua, де:
  • заповнити онлайн анкету;
  • заповнити онлайнбіографічну довідку;
  • зазначити адресу електронної пошти для отримання інформації у зв’язку з конкурсом та регіон, у якому адвокат проходитиме індивідуальну співбесіду з конкурсною комісією;
  • завантажити посвідчені (підписані) адвокатом скановані копії заяви, усіх заповнених сторінок паспорта, свідоцтва про право на зайняття адвокатською діяльністю та мотиваційного листа (у довільній формі обсягом до 500 слів).

За фактом реєстрації адвокат отримає повідомлення Координаційного центру з надання правової допомоги про прийняття заявки на опрацювання. Після перевірки наявності надісланих копій документів, адвоката буде поінформовано про їх відповідність чи невідповідність встановленим вимогам за вказаною адвокатом адресою електронної пошти. Уразіотриманняповідомлення про невідповідність документів встановленим вимогам реєстрацію можна пройти повторно (до завершення строку реєстрації).

2.      Впродовж 19 – 25 грудня 2017 року включнозареєстрованому адвокату необхідно пройти дистанційний курс «Вступ до системи надання безоплатної правової допомоги», ознайомившись з його матеріалами та склавшиперевірочнітестовізавдання, що оцінюються автоматично (адреса веб-сторінки дистанційного курсу, логін та пароль будуть зазначені в електронному повідомленні Координаційного центру з надання правової допомоги).

3.Впродовж 9 – 12 січня 2018 року(конкретні дата, час і місце проведення будуть повідомлені кожному адвокатові додатково) зареєстрованому адвокату, який пройшов дистанційний курс, необхідно пройти індивідуальні співбесіди з конкурсною комісією, під час якої адвокати оцінюватимуться за критеріями мотивації до надання безоплатної правової допомоги, комунікабельності, емоційної врівноваженості, вміння представити приклади надання правової допомоги.

Під час проходження співбесіди із конкурсними комісіями адвокати повинні пред’явити:

  • паспорт громадянина України;
  • свідоцтво про право на зайняттяадвокатськоюдіяльністю.

В період з 27 до 29 грудня 2017 рокувключно конкурсні комісії розглядатимуть подані адвокатами документи, оцінюючи адвокатів за критеріями стажу адвокатської діяльності, наявності або відсутності застосованих до адвоката дисциплінарних стягнень та враховуючи результат проходження адвокатом дистанційного курсу «Вступ до системи надання безоплатної правової допомоги». Цей етап відбувається без персональної участі адвокатів.

Адвокати, які пройдуть конкурс, залучатимуться до надання безоплатної вторинної правової допомоги на постійній основі за контрактом або на тимчасовій основі на підставі договору відповідно до Порядку і умов укладення контрактів з адвокатами, які надають безоплатну вторинну правову допомогу на постійній основі, та договорів з адвокатами, які надають безоплатну вторинну правову допомогу на тимчасовій основі, затверджених постановою КМУ від 11.01.2012 за № 8.

Контакти для зворотного зв’язку з адвокатами:

заступник начальника відділу взаємодії з адвокатами та органами адвокатського самоврядування управління забезпечення якості правової допомоги Координаційного центру з надання правової допомоги -

Поплавська Галина Євгенівна 044 364 17 59  halyna.poplavska@legalaid.gov.ua.