Skip to Content

Інформує Фастівський міськрайонний центр зайнятості

Протягом вересня спеціалістами Фастівського центру зайнятості організовано та проведено «День відкритих дверей», для учнів та випускників загальноосвітніх шкіл м. Фастова та району, зайнятого та незайнятого населення.

Мета заходу – ознайомлення з умовами та порядком обслуговування клієнтів служби зайнятості.

В ході проведення заходу спеціалісти відділу надання соціальних послуг надали інформацію про спектр соціальних послуг державної служби зайнятості, різноманітний світ професій та можливість проходження професійної підготовки за направленням служби зайнятості.

Спеціалісти відділу по роботі з роботодавцями інформували присутніх про наявність вільних робочих місць на підприємствах та організаціях міста та району, про напрямки діяльності, про вимоги роботодавців до майбутніх претендентів на вакансії, потреби в працівниках.

Також були присутні представники ТОВ «FM Logistic Dniepr», які надали інформацію про діяльність підприємства, наявність вільних робочих місць та вакантних посад, умови праці, рівень заробітної плати тощо.

Всіх гостей заходу було запрошено на «Ярмарок професій та вакансій» який відбудеться 18.10.2017 р. в міському Палаці культури.