Skip to Content

13 листопада, на 75 році життя, зупинилося серце відомої в районі особистості — Заслуженого науковця, аграрія, Почесного громадянина Фастівського району, кавалера ордена “Знак пошани”, депутата районної ради чотирьох скликань - Олександра Горкуценка

Відійшла у вічність талановита, розумна, ініціативна, принципова, наполеглива, порядна, доброзичлива людина з активною громадянською позицією, яка безмежно любила життя та рідний край. Олександр Васильович Горкуценко брав активну участь у громадському житті району, чотири рази обирався депутатом районної ради, членом виконкому Борівської селищної ради.

Закінчивши із відзнакою Українську сільськогосподарську академію, отримав направлення на Київську дослідну станцію Інституту овочівництва і баштанництва Української академії аграрних наук. Працював у колективі досвідчених колег-науковців спершу рядовим науковим співробітником, згодом очолив колектив станції, захистив кандидатську дисертацію. Був автором близько двадцяти винаходів, що знайшли широке застосування не лише в Україні, але й за кордоном. Крім того, написав дві книги та більше сотні наукових праць, вів курс тематичних лекцій на кафедрі овочівництва в Українському аграрному університеті, передаючи майбутнім аграріям свої знання та досвід.

Він з честю пройшов свій земний шлях і в наших серцях назавжди залишиться мудрим Наставником і гідним Громадянином. Світла пам’ять залишиться надовго в душах вдячних колег, учнів, товаришів.
Царство Вам небесне і вічний спокій.

З глибоким сумом

Голова районної ради Геннадій Сиваненко

та депутати районної ради

Голова райдержадміністрації Дмитро Воронін

Фастівський міський голова Михайло Нетяжук