Skip to Content

Апаратна нарада в голови райдержадміністрації

26 грудня голова Фастівської РДА Дмитро Воронін провів апаратну нараду за участі заступників голови РДА, керівників підрозділів адміністрації, установ, організацій, підприємств.

Значну увагу на апаратній нараді приділено питанням готовності органів виконавчої влади, дорожньої служби, цивільного захисту та швидкої допомоги до ліквідації ймовірних надзвичайних ситуацій під час ускладнення погодних умов на території району; аварійних ситуацій на об’єктах електроенергетики, газових об’єктах; забезпечення безперебійного транспортного сполучення; розчищення від снігу доріг, інше. Дмитро Воронін наголосив на необхідності у разі загрози чи виникнення НС під час новорічних свят терміново доповідати про стан справ керівникам району та області. 
Також у ході проведення наради розглянуто питання щодо аналізу діяльності управлінь та відділів райдержадміністрації, підприємств комунальної власності, проведену роботу Фастівського об’єднаного міського військового комісаріату щодо виконання плану по відбору громадян на військову службу за контрактом, тощо.
По завершенню апаратної наради Дмитро Воронін дав ряд доручень керівникам відповідних структурних підрозділів РДА та привітав присутніх із наступаючими святами.