Skip to Content

безпека на льоду

3 січня працівниками Фастівського районного сектору було проведено об'їзд водних об'єктів району для проведення інструктажів з рибалками щодо "Безпечного поводження на воді"

Рибалкам було наголошено, що в зв'яку із постійною зміною температури лід може бути недостатньо міцний і є загроза провалитися під нього тому потрібно дотримуватися наступних правил:

якщо при пересуванні по крижаній поверхні ви побачите, що назовні проступає вода, негайно повертайтеся назад, але ні в якому разі не біжіть. Ідіть ковзним кроком, не відриваючи ступні від льоду. Якщо лід дуже тонкий і тріщить під ногами, переміщайтеся поповзом.

якщо ви провалилися під лід, негайно позбудьтеся від предметів, які тримали в руках. Розкиньте руки якомога ширше, щоб втриматися за кромку льоду, не пошкодивши її. Перемістіться до того краю, де вас не забере підводною течією. Вилазьте на лід і повзком, не роблячи різких рухів, притискаючи груди до крижаної поверхні. Вибравшись із води, відкотіться до того місця, звідки прийшли, і далі поповзом пересувайтесь. Якщо ви не в змозі пересуватися самостійно, розкиньте руки та ноги як можна ширше і кличте на допомогу.

якщо ви стали очевидцем того, як людина провалилася під лід, негайно дайте йому знати, що йдете на допомогу. Наближайтесь до потерпілого поповзом;

якщо у вас є така можливість, підкладіть під себе дошку або лижі.

Головний інспектор

Фастівського РС ГУ ДСНС

Прокопенко І.В.