Skip to Content

Доброта і милосердя - два крила, на яких тримається людство

З нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю, на виконання Розпорядження голови Фастівської райдержадміністрації Дмитра Вороніна від 15.11.2017 р. № 607-од  "Про проведення Міжнародного дня людей з інвалідністю у Фастівському районі в 2017 році", у районі пройшла низка заходів, присвячених людям з обмеженими можливостями.

Зокрема, у с. Мотовилівка за підтримки релігійної громади району відбувся урочистий захід, ініціаторами якого стали районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) (керівник - Заслужений працівник соціальний сфери України Людмила Воровська) та відділ культури, молоді і спорту Фастівської РДА (начальник Тетяна Машовець, яка, до речі, виступила ведучою заходу).

   

На святі були присутні близько 120 осіб з вадами здоров’я. Жителі Фастівщини, які відносяться до категорії людей з фізичними обмеженими можливостями, мали можливість зустрітися зі своїми знайомими, переглянути концертну програму та, як то кажуть, «відпочити душею».

Людмила Воровська привітала присутніх та подякувала їм за час, можливість і бажання завітати на урочистості, а також подякувала господарям свята за гостинність та створені умови для людей з інвалідністю. До щирих вітань приєднався і представник Київського обласного фонду інвалідів Геннадій Сподін. Він висловив слова підтримки усім громадянам з вадами здоров’я, зазначив про важливість таких заходів та проінформував про проведену роботу обласного фонду. На адресу "винуватців свята" привітальні слова линули і від керуючої справами виконавчого апарату Фастівської районної ради Галини Власюк. 

                     

Концертну програму підготували аматорський народний колектив «Надвечіря» будинку культури смт. Борова (керівник - Заслужений працівник культури України Ніна Варченко) та господарі свята - прихожани церкви християн віри євангельської (п’ятидесятників).

Після концерту в дружній, гостинній атмосфері запрошені смакували страви української кухні та довго спілкувались між собою.

Святкові зібрання, організовані терцентром,  відбулися і у відділеннях стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання у селах Дідівщина та Малополовецьке. Для підопічних закладів у теплій дружній атмосфері було проведено концертну програму за участю артистів місцевих будинків культури та учнів шкіл. 

       

Днями раніше, 30 листопада за підтримки відомого районного благодійника Віктора М’ялика  відбулася акція "Добром і любов’ю серця зігріваємо".

Представники Віктора Ничипоровича спільно з Фастівським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відвідали 12 дітей з особливими потребами. Головним завданням цієї акції є піклування про здоров'я і благополуччя осіб з вадами здоров’я. Кожна родина отримала продуктові набори, а окремим сім’ям, де потрібне дороге лікування, було надано грошову допомогу.

  

Також 30 листопада, начальник управлінням соціального захисту населення Фастівської РДА Валентина Перга та директор Фастівського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Людмила Воровська взяли участь в загальнообласних заходах до Міжнародного дня людей з інвалідністю, які відбулися у Всеукраїнському центрі комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю. Участь в заходах взяли голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Горган, директор департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Ігор Міщан, керівники райміськуправлінь соціального захисту населення, територіальних центрів соціального обслуговування, інтернатних установ, представники громадських організацій осіб з інвалідністю, профспілок.