Skip to Content

Фастівський міськрайонний центр зайнятості провів профорієнтаційний захід щодо залучення громадян України на військову службу за контрактом до Державної прикордонної служби

В Україні, в рамках пілотного проекту «Нове обличчя кордону», з 28 березня ц.р. проводиться черговий набір до реформованих органів та підрозділів Державної прикордонної служби.    

19 квітня Фастівським міськрайонним центром зайнятості проведено «Презентацію роботодавця» з метою інформування громадськості про можливість влаштування на військову службу за контрактом до Державної прикордонної служби України на посади рядового, сержантського та старшинського складу.

Присутніх ознайомлено з інформацією про конкурсний відбір, що проводиться  як серед військовослужбовців Державної прикордонної служби України, так і цивільних громадян України. В цілому за конкурсом  планується нарати близько 800 осіб, більшість з яких - саме з числа цивільної молоді в підрозділи Окремого контрольно-пропускного пункту «Київ» та Мостиського прикордонного загону, персонал яких виконує завдання в аеропорту «Бориспіль», на залізничній станції «Київ-Пасажирський» та в пункті пропуску «Краковець» на кордоні з Польщею.

Для тих, хто успішно пройшов конкурс, створено належний рівень мотивації служби. Грошове забезпечення молодшого персоналу на сьогодні складатиме близько 9 тисяч гривень на місяць. Також передбачені подальше кар’єрне зростання, професійна підготовка за міжнародними стандартами та сучасне екіпірування.

По закінченню презентації фахівці центру зайнятості запросили всіх бажаючих скористатися комп’ютером вільного доступу  для заповнення запропонованої анкети для участі у відборі на офіційному сайті Держприкордонслужби htt:/dpsu.gov.ua/ua/newface.

 

Інф.  Фастівського міськрайонного центру зайнятості