Skip to Content

Фастівську поліцію тепло привітали з професійним святом

04 серпня в актовій залі Фастівського відділення поліції Васильківського відділу ГУНП у Київській області відбулись урочистості з нагоди Дня Національної поліції України.

Працівники відділення та посадовці міста і району, представники громадськості зібралися для того, щоб відзначити найкращих представників професії.
Із професійним святом колег привітав начальник Фастівського відділення поліції Сергій М’ячиков. Він, зокрема, зазначив:
– Здійснення щоденної нелегкої місії, покладеної на працівників поліції, потребує виняткової відповідальності й сумлінності. Сьогодні ми відзначаємо найкращих. Переконаний, що завдяки високому фаховому рівню та вмінню долати труднощі ви й надалі будете гідно виконувати свої професійні обов’язки, зміцнюючи законність і правопорядок у нашому районі, місті, країні. Бажаю вам здоров’я, щастя, благополуччя. Нехай кількість виходів на роботу завжди дорівнюватиме кількості повернень додому.
Заступник голови Фастівської районної державної адміністрації Юрій Волков та керуючий справами виконавчого апарату Фастівської районної ради Галина Власюк від районної влади привітали керівництво та колектив відділення з професійним святом – Днем Національної поліції України.

  

Фастівську поліцію в цей день вітали також старші колеги з громадської організація «Ветерани та пенсіонери органів внутрішніх справ», перший заступник міського голови Олена Зикова та керуючий справами міськвиконкому Леся Тхоржевська, представники благодійної організації «Сварог».

Посадовці району і міста, ветерани правоохоронних органів Фастівщини, представники громадськості дякували поліцейським за мужність та відповідальне ставлення до виконання службових обов’язків, за співпрацю, яка позитивно відбивається на дотриманні законності і правопорядку  на територіях населених пунктів району. Вони відзначили грамотами і подяками групу працівників відділення  поліції за сумлінну і самовіддану працю у забезпеченні захисту законності та правопорядку.

ДодатокРозмір
У залі засідань Фастівського відділення поліції.jpg121.55 КБ
Вітання від благодійної організації СВАРОГ.jpg127.36 КБ
Вітання від міської влади - перший заступник міського голови О.Зикова та керуючий справами міськвиконкому Л.Тхоржевська.jpg185.5 КБ