Skip to Content

Голова райдержадміністрації Дмитро Воронін побував у Малополовецькому

25 липня голова районної державної адміністрації Дмитро Воронін, з метою особистого знайомства з районом та територіальними громадами, побував у Малополовецькій сільській громаді.

Очільник району відвідав місцеве сільськогосподарське підприємство – СТОВ «Відродження», де ознайомився з його виробничими підрозділами та спілкувався із засновником і керівником Ларисою Майсак, яка, окрім господарських справ, значну увагу приділяє питанням підтримки соціальної сфери села та його мешканців. 

Як дбайлива господиня, Лариса Дмитрівна показала тваринницьку ферму, сільськогосподарську техніку, розповіла про хід польових робіт та види на врожай.

   

Завітав Д.Воронін до сільської ради, де з сільським головою Людмилою Рибитвою-Івоненко обговорив соціально-економічну ситуацію, стан сільської інфраструктури, підготовку закладів бюджетної сфери до роботи в опалювальному періоді, а також цікавився потенційними можливостями громади щодо розвитку та проблемами, які потребують вирішення.

Під час візиту до села Д.Воронін спілкувався також із місцевими мешканцями, щоб з перших вуст дізнатися про громадські настрої та очікування громадян від реформ, що вже відбуваються в державі та в районі. 

Участь у робочій поїздці взяв заступник голови районної державної адміністрації Юрій Волков.