Skip to Content

Голова РДА привітав військовослужбовців регіону з Днем Збройних Сил України

З нагоди відзначення Дня Збройних Сил України голова Фастівської районної державної адміністрації Дмитро Воронін зустрівся з військовослужбовцями – учасниками АТО та привітав їх із професійним святом.

Звертаючись до наших воїнів, Дмитро Олександрович зазначив, що цей день – свято рішучих, сміливих і патріотичних людей.  Свято тих, хто ціною свого життя, захищає рубежі нашої держави, забезпечує безпеку всіх громадян України.

«У такий нелегкий для країни час, ви присвятили себе службі в Збройних Силах України і це надзвичайно відповідальний і почесний вибір, найвища присвята Батьківщині. Зичу вам мужнoсті, сил і здoрoв’я, дoбра у рoдинах! А всім нам миру і спoкoю на українській землі!» - наголосив голова РДА.

   

До сказаних вище вітань приєднався і голова районної ради Геннадій Сиваненко. Кілька теплих слів сказали військовикам заступник голови райдержадміністрації Юрій Волков, керівник апарату РДА Вікторія Костецька та головний спеціаліст з питань режимно-секретної, оборонної та мобілізаційної роботи апарату РДА Леонід Балашкевич.  Не залишився осторонь і привітав воїнів Фастівщини з їх святом військовий комісар Фастівського ОМВК Сергій Міщенко.

  

 За героїзм, проявлену мужність і високий професіоналізм під час захисту нашої держави в зоні АТО, патріотизм, віру в Перемогу та з нагоди Дня Збройних Сил України, відповідно до Розпорядження голови Фастівської районної державної адміністрації від 01.12.2017 № 641-од висловлюється Подяка:

Борисюк Сергій Володимирович – молодший лейтенант, учасник АТО

Грібенніков Юрій Володимирович – сержант, учасник АТО

Заєць Олександр Костянтинович  - солдат, учасник АТО

Колосовський Віктор Михайлович – старший солдат, учасник АТО

Мурашко Віталій Миколайович – сержант, учасник АТО

Орлівський Валерій Володимирович – молодший сержант, учасник АТО

Пінчук Юрій Олександрович – солдат, учасник АТО

Прут Михайло В’ячеславович – сержант, учасник АТО

Рябих Павло Павлович – старший солдат, учасник АТО

Сиротін Сергій Васильович – солдат, учасник АТО

Скейвіс Олександру Вікторовичу – солдат, учасник АТО

Толстов Роман Миколайович – солдат, учасник АТО

Яковенко Сергій Юрійович – сержант, учасник АТО

До слів: за даними міськвійськкомату у Фастівському районі було призвано на військову службу протягом першої-шостої черги мобілізації 800 осіб. Учасниками бойових дій стали близько 500 чоловік. Отримали поранення, стали інвалідами АТО – близько 50 учасників воєнних дій на Сході України.

Дякуємо вам всім за вашу благородну і самовіддану працю, за мирне і чисте небо, ясне сонце над нашими головами!

 Слава Україні! Героям Слава!