Skip to Content

Головний сервісний центр МВС України інформує: проведені уроки про сервіс для дітей

Працівники сервісних центрів МВС провели ознайомчі уроки для дітей по всій країні. Загалом відбулося більше 40 зустрічей зі школярами з метою налагодити двосторонній зв'язок державної установи та учнів молодших і середніх класів.

Представники сервісних центрів МВС познайомили дітей з принципами, за якими надаються основні адміністративні послуги населенню, підкреслили важливість клієнтоорієнтованості працівників та продемонстрували основні етапи cервісного обслуговування. Сервісні центри МВС постійно працюють над розвитком і поширенням культури надання послуг, тому метою уроків було пояснити школярам, що таке сервіс, а також загальноприйняті правила поведінки як на дорозі, так і в суспільстві. У відповідь школярі поділилися власним розумінням сервісу.

До зустрічей долучилися представники Національної поліції України. Вони закцентували увагу школярів на загальних положеннях  Правил дорожнього руху та ролі пішоходів у дорожньому русі.

Під час зустрічей представники державних установ посилалися на проект «Турбота – це...», започаткований сервісними центрами МВС в листопаді. Проект доступно ілюструє принципи турботи про оточуючих та поваги до них в процесі дорожнього руху,  зрозумілі і дорослим, і дітям. Також деякі школярі перевірили власні знання ПДР, пройшовши нескладне тестування. 

Реформа сервісних центрів МВС триває вже більше року і до кінця 2017 року по всій країні працюватиме вже 50 оновлених сервісних центрів МВС. Слідкувати за нашими новинами можна на офіційному сайті hsc.gov.ua або на сторінці в Фейсбук. Консультації надаються за телефоном 044-290-19-88.  

 

ДодатокРозмір
Діти-Сервіс__Альона-Хмельницьк.png97.86 КБ
Діти-Сервіс__Андріи-Рівне.png87.58 КБ
Діти-Сервіс__Гліб-Ужгород.png61.76 КБ
Діти-Сервіс__Дарина-Луцьк.png46.66 КБ
Діти-Сервіс__Дарина-Тетерівка.png44.33 КБ
Діти-Сервіс__Марія-Запоріжжя.png67.55 КБ
Діти-Сервіс__Марія-Тетерівка.png75.65 КБ
Діти-Сервіс__Настя-Луцьк.png85.62 КБ
Діти-Сервіс__Ян-Кропивницький.png83.12 КБ