Skip to Content

Громадська організація «Українські Креативні Реформатори» впроваджує міжнародну програму «Діти створюють Країну»

Метою програми «Діти створюють Країну» є виявлення, об’єднання, навчання та підтримка активних дітей у світі. 

На сьогоднішній день в рамках програми відбувається 30 конкурсів соціально-екологічного спрямування; заплановано Всеукраїнський тур із збереження Планети, це тренінгові навчання з поширення цінностей відповідального громадянина; підтримка команд активних дітей. 

Участь в програмі – чудова нагода знайти нових друзів в різних куточках України та світу, товаришувати з однодумцями, брати участь у заходах, навчаннях програми, дізнатися як організувати власну соціальну ініціативу, зберегти Планету та реалізувати свою місію на Землі. 

Анкета учасника програми – єдина анкета для участі в конкурсах, тренінгах: https://goo.gl/CAghaK 

30 конкурсів міжнародної програми «Діти Створюють Країну» 

Вік учасників: до 18 років. 

Прийом заявок та робіт: до 1 липня 2018 року. 

Для участі потрібно: 

1. Обрати конкурс / або декілька (один учасник може брати участь в кожному з конкурсів). З переліком тем можна ознайомитися за адресою: http://ukrngo.org.ua/project/childrencreatecountry/ 

2. Заповнити анкету учасника програми за посиланням: https://goo.gl/CAghaK 

3. Створені роботи можна надсилати: 

- На електронну адресу: Ukr.ngo.info@gmail.com (якщо це відео/вірш/фото, історії, пісня/музика). Надсилаючи роботи, зазначайте прізвище та ім’я учасника, № і назву конкурсу. 

- На поштову адресу: м.Київ-1, 01001, а/с441, Громадській організації «Українські Креативні Реформатори» (створені роботи, настільні ігри, з фішками, кубиками, картинками, полем, карточками – вигаданими деталями, вкладки, малюнки). 

Всеукраїнський тур зі збереження Планети, тренінгові навчання з поширення цінностей сталого розвитку 

В липні-жовтні відбудеться Всеукраїнський тур зі збереження Планети в 63 містах (з переліком маршрутів можна ознайомитися за адресою: http://ukrngo.org.ua/project/childrencreatecountry/) – це тренінгові навчання з поширення цінностей відповідального громадянина, турботи про навколишнє середовище, сталого розвитку, раціонального використання ресурсів; підтримка команд активних дітей. 

Спільноти найактивніших дітей отримають можливість виграти поїздку до столиці, де зможуть: побувати на цікавих екскурсіях, розвагах, навчаться створювати мультфільми, розкажуть про свої успіхи на радіо- та теле- ефірах. 

Учасники: до 18 років. 

Прийом заявок та робіт: до 1 липня 2018 року.

Для участі в тренінгу необхідно заповнити анкету учасника програми, взяти участь щонайменш в одному конкурсі та зазначити чому для Вас це важливо. Анкета учасника програми: https://goo.gl/CAghaK 

Детальніше про програму: 

Сайт організації: http://ukrngo.org.ua/project/childrencreatecountry/ 

Соціальні мережі: https://www.facebook.com/children.create.country/ 

Контактна особа:

Лілія Ткаченко – організатор програми «Діти Створюють Країну» 

Номер телефону: +38(095) 27-29-579 

Facebook: https://www.facebook.com/tkachenkoli