Skip to Content

Київщина надіслала військовослужбовцям - захисникам територіальної цілісності і незалежності України технічну допомогу, вкрай потрібну в зоні проведення АТО

 Без названия9

07 квітня Київська область в рамках програми «Київщина - захисникам України» відправила в зону проведення АТО технічну допомогу, у т.ч. - навігаційні системи наведення вогню, тепловізори, дизельгенератори, захищені ноутбуки, пральні машини, запчастини до автомобілів та інші необхідні в умовах війни речі.

Вантаж заплановано доставити безпосередньо в місця дислокації частин, які беруть участь у бойових діях, а саме: воїнам 72-ї механізованої бригади, 43-ї артбригади військової частини з Переяслав-Хмельницького, 25-му та 11-му окремим мотопіхотним батальйонам «Київська Русь» та Військовій службі правопорядку «Маріуполь».

Для збору й придбання вантажу не було використано бюджетних коштів. Вся техдопомога зібрана силами мерів міст, голів районних державних адміністрацій, керівництва обласної державної адміністрації, підприємців та жителів області.

Цього разу до програми «Київщина - захисникам України» та збору допомоги активно долучились керівники всіх територіальних органів міністерств і центральних органів влади, які діють в Київській області

Вся технічна допомога передається на баланс військових частин, тому продати чи в будь-який інший спосіб скористатись технікою, що передається, не буде можливості.

Колону технічної допомоги супроводжує радник голови Київської ОДА, екс-командир 25-го окремого мотопіхотного батальйону «Київська Русь»  Андрій Янченко.

Нинішня поїздка в АТО - це продовження реальної підтримки українських військовиків (у грудні 2016 року Київська область на лінію фронту відправила 44 вантажних автобусів технічної допомоги. Це була найбільша в Україні технічна допомога, надана обласними державними адміністраціями за кількістю тепловізорів, оптичних прицілів, захищених планшетів та дизель-генераторів).