Skip to Content

Можливості для активної молоді Фастівщини

10 жовтня в залі засідань адмінбудинку рад відбулася виїзна презентація обласного проекту “Вікна можливостей для молоді”. Захід був проведений для ознайомлення молоді  з можливостями самореалізації, розвитку, реалізації власних ініціатив, а також можливостей партнерства з управлінням молодіжної політики та національно-патріотичного виховання облдержадміністрації та Комунальним закладом Київської обласної ради «Київський обласний молодіжний центр».

Під час зустрічі фахівцями управління молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Київської ОДА було проінформовано про:

- форми роботи управління молодіжної політики та національно-патріотичного виховання та шляхи залучення молоді до співпраці з управлінням;

- реалізації молодіжної політики на обласному та державному рівнях;

- залучення молоді до впровадження місцевих програм підтримки та розвитку молоді;

- можливості реалізації ідей молоді у проведенні патріотичних заходів;

- Українсько-Польські та Українсько-Литовські обміни молоддю; та інше.

 На заході також були презентовані існуючі мережі молодіжних центрів України.  

У виїзній презентації взяли участь: начальник управління молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Київської ОДА Марина Попатенко, головний спеціаліст управління молодіжної політики та національно-патріотичного виховання обласної державної адміністрації Альона Луценко, начальник відділу національно-патріотичного виховання обласної державної адміністрації Андрій Рибалко, заступник Фастівського міського голови по гуманітарним питанням Олена Давиденко, начальник відділу культури, молоді та спорту Фастівської РДА Тетяна Машовець, головний спеціаліст відділу культури, молоді та спорту РДА Наталія Демків, директор дитячо-юнацької спортивної школи Олександр Чечко, директор будинку культури с. Великі Гуляки Тетяна Кухар, завідуюча клубом с. Пришивальня Катерина Антощенко, представники відділу з питань молоді та спорту Фастівської міської ради та представники молодіжних громадських організацій міста та району.

 

Молодь має знати:

Гранти Президента України

Цей формат підтримки молоді відрізняється тим, що для отримання фінансової підтримки для реалізації власної ідеї автору не потрібно бути членом інституції громадського суспільства чи ініціативної групи. Пропозицію може подавати фізична особа.

Премія Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України

Отримати має можливість молода людина віком від 14 до 35 років. Сума премії – 50 тис. грн..

Українсько-Польські обміни молоддю відповідно до Договору між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Польща про Українсько-Польську Раду обміну молоддю.

Обміни молоддю України та Литви відповідно до угоди між Урядом України та Урядом Литовської Республіки про Раду обмінів молоддю України та Литви.

Детальна інформація на сайті:  http://dsmsu.gov.ua