Skip to Content

На апаратній нараді підводили підсумки року

04 грудня голова Фастівської районної державної адміністрації Дмитро Воронін провів апаратну нараду з керівниками територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, які здійснюють свою діяльність на території Фастівського  району.

Розпочинаючи захід, Дмитро Воронін проінформував про стан розвитку району в умовах реформування життєво важливих галузей держави. Звернув увагу на першочергових завданнях районної влади щодо активізації розвитку районної економіки в частині наповнення районного бюджету з податків підприємств, які ведуть свою діяльність на території району.

На нараді  розглядалися питання : «Про проблемні питання по закриттю бюджетного року»; «Про стан ринку праці Фастівського району у 2017 році»; «Про виконання протиепізоотичних заходів по захисту життя і здоров’я тварин від інфекційних, інвазійних та зооантропонозних захворювань в районі за одинадцять місяців 2017 року»; «Про підсумки діяльності відділу у Фастівському районі Головного управління Держгеокадастру у Київській області за 2017 рік»; «Основні напрямки роботи Фастівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області».

Керівники силових структурних підрозділів, а це: Фастівське відділення поліції Васильківського відділу поліції ГУНП в Київській області, Фастівський районний сектор ГУ Державної служби надзвичайних ситуацій України у Київській області та Фастівський об’єднаний міський військовий комісаріат, в свою чергу, прозвітували перед керівником району про проведену роботу за минулий місяць та в цілому за 2017 рік. Варто зазначити, що вищезазначені структурні підрозділи входять в першу десятку по  результатах діяльності в Київській області.