Skip to Content

На апаратній нараді серед основних обговорено питання щодо стану готовності до зимового періоду

Сьогодні, 6 листопада 2017 року, під керівництвом голови райдержадміністрації Дмитра Вороніна відбулась розширена апаратна нарада, в якій прийняли участь голова районної ради, перший заступник голови райдержадміністрації, заступник голови районної ради, керівник апарату райдержадміністрації, начальники структурних підрозділів РДА, установ та організацій району, сільські, селищні голови.

  На початку апаратної наради, голова райдержадміністрації Дмитро Воронін привітав футбольну команду «Арсенал-Мала Снітинка» з перемогою в чемпіонаті Київської області (тренер В. Ковальчук).

Дмитро Олександрович також представив новопризначених у структурі РДА та керівника комунального некомерційного підприємства Фастівської районної ради «Фастівська центральна районна лікарня» -  головного лікаря  ЦРЛ – Андрія Герцуна.  

     

Питання порядку денного, які розглядалися на апаратній нараді, були: Про стан готовності до зимового періоду; Про підведення підсумків роботи за минулий тиждень; Про здійснення органами місцевого самоврядування делегованих повноважень органів виконавчої влади; Про Пенсійну реформу в Україні; Про відзначення Міжнародного Дня людей похилого віку та про заплановані заходи до Міжнародного Дня інваліда  у Фастівському районі; Про надання медичних послуг закладами охорони здоров’я після реорганізації; Про підготовку до нового фінансового року.

З першого питання – доповіла начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Фастівської РДА Ксенія Перехрест. Зокрема, було зауважено, що опалювальний сезон у Фастівському районі розпочато вчасно, станом на 06.11.2017 р. соціальна сфера регіону підключена до опалення на 100%.  Про підготовку до зими та виконання значних об’ємів робіт звітували керівники і районних служб.

Коротко про проведену роботу за минулий тиждень проінформували керівники силових структур, правоохоронних органів та медичних закладів.  

Обговорені також питання, які впливають на соціальну та політичну ситуацію в районі, розглянуті інші важливі питання з життєдіяльності району.

З питання «Про підготовку до нового фінансового року» проінформував голова РДА Дмитро Воронін.

«Напередодні нового фінансового року, тенденція показує, що 2018 рік ми зустрінемо з бюджетом розвитку. Дякую членам колегії Фастівської РДА і депутатському корпусу за своєчасність та виваженість у прийнятті та затверджені важливих рішень, які безпосередньо впливають на забезпечення збалансованого економічного та соціального розвитку району» - зазначив голова РДА.