Skip to Content

На засіданні комісії з питань ТЕБ та НС обговорили важливі питання щодо життєдіяльності району в зимовий період

21 грудня голова Фастівської райдержадміністрації Дмитро Воронін провів засідання постійної комісії  Фастівської райдержадміністрації з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Серед  основних  питань: забезпечення сталої роботи дорожньої і комунальних служб взимку та про створення запасу паливно-мастильних матеріалів для забезпечення реагування на надзвичайні ситуації в зимовий період 2017-18р.

Розпочинаючи засідання, голова райдержадміністрації Дмитро Воронін проінформував присутніх щодо ситуації в Київській області, яка склалася в зв’язку з ускладненням погодних умов. Підкреслив, що лише спільними зусиллями органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, комунальними службами можна забезпечити  нормальну життєдіяльність району.

Перший заступник голови Фастівської РДА Володимир Муцинов надав пропозицію  філії «Фастівське районне дорожнє управління» скласти графік очистки доріг і надати Фастівській РДА. Підкреслив, що незважаючи на складні погодні умови і певні матеріально-технічні проблеми, всі служби району працювали злагоджено.

В.о. начальника відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства Анна Ясінська проінформувала про проведену роботу Фастівської РДА з виконавчими комітетами сільських, селищних рад щодо організації заходів по недопущенню надзвичайних ситуацій характерних зимовому періоду. Зазначила, що в період негоди було задіяно 50 додаткових одиниць техніки сільгоспвиробників, фізичних осіб-підприємців.

Про інформацію щодо кількості опадів ознайомила начальник Фастівської метеостанції Людмила Пархоменко. Вона повідомила, що за 20 днів поточного місяця випало дві місячні норми снігу. Кількість опадів в м.Фастів найбільша по Київській області: середня висота снігу – 32см., максимальна – 36см., перемети 50-60 см. Це досягло критерію стихійного гідрометеорологічного явища. 

У засіданні взяли участь голова Фастівської районної ради Геннадій Сиваненко та заступник голови райради Володимир Куценко.