Skip to Content

Навчаються бібліотекарі

Нещодавно у Фастівській центральній районній бібліотеці відбувся семінар-навчання для бібліотечних працівників бібліотек-філій централізованої бібліотечної системи на тему «Нова класифікація книжкового фонду».

Про запровадження нової бібліотечної класифікації фондів документів та інформаційних ресурсів бібліотек доповіла директор ЦБС Людмила Василенко. З приводу цього вона надала змістовні консультації та методичні поради бібліотекарям району. Зауважила, що від точної класифікації залежить правильність відображення книги в систематичному каталозі і правильний добір місця для неї на полиці, що дасть можливість користувачам самостійно і ефективно орієнтуватись у фонді бібліотеки.

Також для працівників бібліотек фахівцями територіально відокремленого безбалансового відділення №10026/0657 філії - Головного управління по м. Києву та Київській області публічного акціонерного товариства "Державний ощадний банк України" був проведений тренінг на тему «Розрахунки платіжними картками: гарантоване державою» .