Skip to Content

П’ять громад України отримають фінансову та експертну підтримку від Ради Європи для реалізації місцевих ініціатив. І серед цих громад – місто Фастів

Громади міст Чернівці, Баранівка (Житомирська область), Кремінна (Луганська область), Первомайськ (Миколаївська область) та Фастів (Київська область) отримають фінансову та експертну підтримку для реалізації місцевих ініціатив, спрямованих на те, щоб зробити їх врядування більш відкритим, інклюзивним, прозорим та підзвітним для громад, враховуючи гендерний баланс.

У рамках Форуму місцевої демократії, який відбувся у с.Снов’янка Чернігівської області, Голова офісу Ради Європи в Україні Мортен Енберг підписав Меморандум про взаєморозуміння з міськими головами п’яти обраних громад, які реалізовуватимуть ініціативи.

«Демократія починається на місцевому рівні, – зазначила Гудрун Мозлер-Тьорнстром, Президент Конгресу, – і це повинно дотримуватись для ефективної дії». Конгрес пропонує стандарти та інструменти для того, щоб найбільш ефективно відповідати запитам громад. Ініціативи будуть впроваджуватись в рамках проекту «Сприяння розвитку місцевої демократії в Україні», який є частиною Плану дій Ради Європи для України на 2015 – 2017 роки. Проект спрямований на впровадження принципів демократії в Україні шляхом посилення інституційних та лідерських навичок місцевих обраних представників (міських голів та депутатів) та поширення кращих практик місцевої демократії.