Skip to Content

Про роботу районної ради

Всеукраїнська нарада-семінар

Відбулась Всеукраїнська нарада-семінар для представників органів місцевого самоврядування. Учасники зібрання розглянули питання проведення реформ медицини та освіти, залучення інвестицій та впровадження заходів з енергоефективності, децентралізаційних процесів.

Звертаючись до колег та викопосадовців, Геннадій Сиваненко підняв актуальні питання функціонування закладів медицини та освіти, звернув увагу на недофінансування галузей, та необхідності уточнення заходів в рамках реформування, зокрема врахування особливостей сільської медицини.

По завершенню семінару, учасники підготували пропозиції до керівництва держави щодо посилення комунікації з органами місцевого самоврядування, напрацювали резолюцію по питанням децентралізації.

Засідання постійних комісій районної ради

В кабінеті голови районної ради під головуванням Ольги Дуганової відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету та фінансів. Головним питанням порядку денного було обговорення питання виділення коштів для придбання «пакунків малюка» для новонарожених мешканців району (надання одноразової натуральної допомоги при народженні дитини (Постанова КМУ від 20.06.2018 року №512)). Голова бюджетної комісії та Геннадій Сиваненко подякували депутатам, що віднайшли час та оперативно зібрались для вирішення нагальних питань, що дозволить зменшити фінансове навантаження на батьків новонароджених.

Крім того, депутати обговорили питання наповнюваності районного бюджету, рекомендували управлінню фінансів райдержадміністрації активізувати роботу з платниками податків щодо своєчасності сплати податків.

Представлення новопризначеного голови РДА

17 вересня вібулось офіційне представлення новопризначеного голови районної державної адміністрації Василя Віталійовича Кравченка у великому залі адмінбудинку перед громадськістю, головами сільських та селищних рад, керівниками установ, структурних підрозділів райдержадміністрації, правоохоронних органів, депутатами районної ради та представники ЗМІ. Голова обласної державної адміністрації Олександр Горган оприлюднив розпорядження Президента України Петра Порошенка № 145/2018-рп від 13 вересня 2018 року про призначення Василя Кравченка головою Фастівської районної державної адміністрації Київської області.

Геннадій Сиваненко побажав голові райдержадміністрації мудрості, терпіння, висловив сподівання, що досвід та знання, сприятимуть вирішенню ряду питань, а лобіювання інтересів району сприятимуть вирішенню питань в районі, в свою чергу зазначив про підтримку органів місцевого самоврядування, депутатського корпусу та готовність працювати злагоджено задля добробуту громади.

Оленівка відсвяткувала День села

В корпусу зі святом, побажаня всім щастя, добра, благополуччя, миру та достатку, процвітання селу Оленівка були озвучені Володимиром Куценком на Дні села.

Подяки районної ради за багаторічну сумлінну працю, активну життєву позицію, особистий вагомий внесок у соціально-економічний, культурний розвиток сільської громади вручено Паламарчуку Олександру Васильовичу – голові Оленівської сільської ради та Несені Світлані Григорівні – жительці села Оленівка.

Жоден учасник свята не залишився байдужим до виставки виробів місцевих майстрів – картин та сувенірів, прикрас зробленими власноруч та багато іншого, що свідчить про неабиякий талант та здібності жителів дружньої громади Оленівської сільської ради. Вагомий внесок в організацію свята зробив депутат районної ради Віктор Грек.

Вітання працівників лісової галузі

Фастівська районна рада привітала колектив ДП «Фастівське лісове господарство» із професійним святом - Днем працівника лісу. Збереження національного скарбу — обов’язок кожного українця.

За багаторічну сумлінну працю та з нагоди професійного свята Почесною грамотою районної ради відзначено лісоруба Дорогинського лісництва Олександра Ковальського.

ДодатокРозмір
2.jpg77.48 КБ
1.jpg47.5 КБ