Skip to Content

Проведення Всеукраїнського профілактичного заходу "Урок"

7 вересня працівниками служби у справах дітей та сім'ї Фастівської райдержадміністрації спільно із відділом освіти Фастівської райдержадміністрації, на виконання листа Міністерства соціальної політики України від 22.08.2018 №16384/0/2-18/37 про організацію та проведення Всеукраїнського профілактичного заходу «Урок», здійснено виїзди до селища Борова та сіл Велика Мотовилівка, Мотовилівська Слобідка, Велика Снітинка, Фастівець, Оленівка, Мала Снітинка.

Даний захід проводиться з метою запобігання дитячій бездоглядності, виявлення дітей шкільного віку, неохоплених навчанням на початок учбового року та усунення причин і умов, внаслідок яких учні не були охоплені навчанням.

В населених пунктах відвідано заклади освіти, де проведено робочі зустрічі із керівниками та педагогами, щоб акцентувати увагу на своєчасне виявлення сімей, які ухиляються від виконання передбачених законодавством обов’язків щодо забезпечення необхідних умов навчання та виховання дітей. Адже, усі суб’єкти соціальної роботи з сім’ями, які перебувають у складних життєвих обставинах, мають докласти зусиль аби кожна дитина сіла за парту і почала новий навчальний рік.

З дітьми, схильними до невідвідування уроків, проведено профілактичні бесіди щодо недопущення відсутності їх у школі без поважної причини. Адміністраціям навчальних закладів рекомендовано на батьківських зборах провести профілактично-роз’яснювальну роботу щодо належного виконання батьківських обов’язків, попередити про правову відповідальність, наголосити про обов’язкове відвідування уроків, що ухилення батьків або осіб, що їх замінюють, від виконання передбачених законодавством обов’язків щодо забезпечення необхідних умов життя, навчання та виховання неповнолітніх осіб, згідно зі ст.184 Кодексу України про адміністративні порушення, тягне за собою відповідне покарання.