Skip to Content

Рейд "Канікули" у селі Фастівець

  З метою перевірки житлово-побутових умов проживання та утримання дітей 04.01.2018 року службою у справах дітей та сім'ї, виконавчим комітетом Фастівецької сільської ради проведено рейд “Канікули” у с. Фастівець Фастівського  району.​

  За результатом рейдового заходу складено акти обстеження житлово-побутових умов проживання  сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах, з батьками проведені індивідуально-профілактичні бесіди щодо відповідальності за неналежне виконання батьківських обов’язків по вихованню, утриманню та розвитку дітей.

     Відносно батьків, які систематично ухиляються від виконання батьківських  обов’язків щодо забезпечення необхідних умов життя, навчання та виховання неповнолітніх дітей, службою ініційовано притягнення до адміністративної відповідальності  перед Фастівським Відділенням поліції Васильківського Відділу поліції ГУНП в Київській області.

     Всім дітям надана консультативна, практична та інша необхідна допомога, яка спрямована на їхній соціально-правовий захист.