Skip to Content

Соцпрацівники удосконалюють свою роботу

12 липня, в Фастівському районному територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) проведено семінар-нараду із соціальними робітниками територіального центру.

У роботі засідання взяли участь: начальник відділу прийняття рішень – заступник начальника управління соціального захисту населення Фастівської РДА Наталя Христенко, директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Людмила Воровська, працівники територіального центру, соціальні робітники.

На нараді розглядались питання виробничого характеру – щодо стану виконавчої дисципліни серед соціальних працівників, про стан оформлення особових справ громадян, які перебувають на обліку в територіальному центрі,  та виконання заходів з підготовки до осінньо-зимового періоду.  

Також було надано слово голові профспілки територіального центру Лесі Лукашевич, яка проінформувала присутніх про результати роботи профспілки за І півріччя 2017 року та план роботи на наступних шість місяців.