Skip to Content

Студентам Фастівського автомобільно -дорожнього технікуму розповіли про трудові права молоді

На минулому тижні у Приватному вищому навчальному закладу Товариства сприяння обороні України «Фастівський автомобільно -дорожній технікум» було проведено семінар з питань трудового законодавства для студентів навчального закладу.

В семінарі взяли участь головний державний інспектор Головного управління Держпраці у Київській області Вікторія Шандурська, директор навчального закладу Анатолій Кривчун та головний спеціаліст – експерт з умов праці відділу праці Управління соціального захисту населення Фастівської РДА Олександр Столбенко.

На семінарі були підняті питання та доведено до учнів навчального закладу питання, які контролюються Головним управлінням Держпраці у Київській області: офіційне працевлаштування та звільнення працівників, повнота нарахування заробітної плати на підприємствах та інше. На семінарі також було висвітлено питання щодо порушення трудових прав працівників та доведена інформація про вирішення та захист таких працівників Головним управлінням Держпраці у Київській області.