Skip to Content

Святкові урочистості з нагоди Дня працівника соціальної сфери

    

Традиційно у першу неділю листопада святкується День працівників соціальної сфери ­ — людей, для яких вислів Івана Франка  «Життя людини до тих пір має цінність, поки людина може допомагати іншим» став сенсом життя.

      Напередодні свята, під час проведення семінару-наради з соціальними робітниками районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг),  відбулося вітання соціальних робітників з їх професійним святом.

      Працівників центру щиро вітали директор територіального центру Людмила Воровська та голова первинної профспілкової організації Леся Лукашевич.

       Відбулося вітання з професійним святом і працівників стаціонарних відділень сіл Малополовецьке та Дідівщини. В цей день для них була організована справжня концертна програма: звучали українські пісні з гучними танцями. В свою чергу, директор територіального центру Людмила Воровська висловила велику подяку працівникам стаціонарів за щоденну кропітку працю, побажала творчого натхнення, здійснення всіх задумів і мрій та вручила почесні грамоти і грошові винагороди.

      У четвер, 2 листопада, директор територіального центру Л.Воровська взяла участь в обласних урочистостях з нагоди Дня  працівника соціальної сфери, що відбулися у місті Біла Церква, в Київському академічному обласному музично-драматичному театрі ім. П.К. Саксаганського.

За інф. районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).