Skip to Content

Танкер «Фастів» відзначив своє 20-річчя!

Світлина від Yuliya Shpakovich.Завдяки патріотизму та мужності екіпажу, сьогодні на кораблі, що носить ім'я нашого міста, гордо майорить прапор України.

У 2014 році з анексованого Криму судно перегнали в порт Одеси. Більша частина старого екіпажу разом з капітаном залишились у Севастополі, порушивши присягу і не забувши прихопити з собою з корабля все, що можна було відірвати чи відкрутити. Минулого року ми побачили стан корабля, який був жахливим. Але молоді і наполегливі моряки взялися за важку справу - відновлення борту. І результат помітний! Сьогодні офіцери і матроси танкера «Фастів» передають слова щирої вдячності фастівчанам за моральну підтримку та суттєву шефську допомогу. Як і обіцяла, від імені моряків передаю слова подяки за турботу, подарунки і допомогу Фастівському лісгоспу, Олегу Чемерському, Станіславу Онищуку, Любові Онищук, Олександру Волинцю, Анатолію Старушенку, Лесі Тхоржевській, Василю Яременку, Фастівському хлібокомбінату, Аллі Миснік (директор «Укррефтрансу»), Богдану Яременку та усім тим фастівчанам, які вболівають за долю судна.

Танкер - військовий корабель, і його сміливий екіпаж готовий виконувати бойові завдання. Вони і досі з болем у душі згадують Крим... ті часи, коли отримали наказ не застосовувати зброю... коли вони могли, лише стискаючи кулаки, дивитися, як їх флот захоплюють чужинці...
До речі, наразі штат корабля не повністю укомплектований, і моряки запрошують до своїх лав фастівчан!

Детальніше про це зможе розказати@ Денис Гриценко

Юлія Шпакович, сторінка на Фейсбук