Skip to Content

Територіальний щит Фастівщини сформовано

 

 

На території Фастівщини, під керівництвом голови Фастівської районної державної адміністрації Дмитра Вороніна, розпочинають свою роботу підрозділи територіальної оборони. І відповідно до плану, і для того, аби ці підрозділи тримати в готовності до виконання завдань за призначенням, проводяться планові заходи по підготовці особового складу.

В рамках проведення Дня бійця територіальної оборони, такі навчання пройшли  на території Фастова цими вихідними.

В урочистому відкритті брали участь: перший заступник та заступник голови Фастівської РДА Володимир Муцинов та Юрій Волков, перший заступник Фастівського міського голови Олена Зикова, головний спеціаліст з питань режимно-секретної, оборонної та мобілізаційної роботи Фастівської РДА Леонід Балашкевич. Під час урочистостей грамотами Міністерства оборони України відзначено кращих бійців міста та району, серед них учасника АТО – Віталія Дейнегу.

Під час заходу було розгорнуто декілька навчальних місць, бійці відшліфовували навики зі стрільби з автомата АКС-74, з пневматичної зброї. Проходили навчання з рукопашного бою, інженерної підготовки, тактичної медицини.

Основна задача заходу – охорона та оборона важливих державних об’єктів у разі відкритої збройної агресії або введення режиму воєнного стану -  успішно виконана.

Всі заняття в рамках Дня «ТрО» проходили під  керівництвом військового комісара Фастівського об’єднаного міського військового комісаріату Сергія Міщенка.