Skip to Content

У Дідівщинському стаціонарному відділенні геріатричного профілю привітали з 85-річчям ровесницю Київщини

     

12 липня, в день християнського свята на честь апостолів Петра та Павла, святкувала свій 85-річний ювілей одна із підопічних Дідівщинського стаціонарного відділення геріатричного профілю – Лідія Полікарпівна Кукало.  Ювілярку радо вітали директор Фастівського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Людмила Воровська, завідувачка Дідівщинським стаціонарним відділенням Тетяна Марчук, працівники закладу, рідні бабусі.

Непроста доля цієї жінки є яскравим прикладом жіночої долі епохи 30-х років. Народилася Лідія Полікарпівна у селі Чернявка, Попільнянського району. Житомирській області. Змалечку тяжка праця у сільській родині, колективізація, потім війна. Післявоєнних років переїхала жити до міста Фастова, де довгий час працювала на заводі швачкою.

Незважаючи на всі випробування,  Лідія Полікарпівна завжди жила з надією, залишаючись оптимістичною і життєрадісною. Усміхнена і бадьора, навіть доживаючи віка у закладі для престарілих, вона радіє всім гостям, які приходять до неї, а особливо у власний день народження. Привітний персонал, ошатні підопічні, належні соціально-побутові умови - все це говорить про охайність та гостинність Дідівщинського стаціонарного відділення. Говорить і про те, що тут дбають про стареньких, добре розуміють їх потребу в особистому спілкуванні, виявленні турботи, особливо на свята.

Тож, поспішаючи до Лідії Кукало на іменини, з добрими словами, її по-родинному щиро вітали працівники і підопічні закладу. А ще був смачний іменинний торт зі святковими свічками. Не обійшлося свято без запальних пісень, які звучали у виконанні вокального ансамблю місцевого Будинку культури.

Лідія Полікарпівна ще довго ділилася враженнями від гучного свята зі своїми подругами, для неї це велика радість, а це значить, що одна із завдань відділення геріатричного профілю була досягнута.