Skip to Content

У Фастівському районі стартує опалювальний сезон - про це та інше на апаратній нараді у голови РДА

09 жовтня голова Фастівської районної державної адміністрації Дмитро Воронін провів апаратну нараду із заступниками голови і керівниками підрозділів РДА, керівниками/представниками організацій та установ району, на якій розглянуті питання щодо початку опалювального сезону у закладах соціальної сфери та стан виконання доручень голови РДА.

З метою дотримання нормативного температурного режиму у лікувальних, соціально-медичних, навчальних закладах району видано розпорядження голови Фастівської районної державної адміністрації № 510-од від 06.10.2017 р. «Про початок опалювального сезону у Фастівському районі в 2017/2018 року». Згідно з даним розпорядженням опалювальний сезон для закладів освіти, закладів охорони здоров’я та соціального захисту району згідно із заявами керівників установ, узгоджених з органами місцевого самоврядування, розпочинається 06 жовтня 2017 року.

Станом на 09.10.2017 опалення розпочато в дошкільних навчальних закладах, наразі -  запуск котелень по школам району. До того ж, свою роботу розпочала опалювальна мережа центральної районної лікарні.

На нараді також звітували про проведення Дня бійця територіальної оборони, обговорили стан виконання заходів щодо реорганізації медицини та щодо ходу призову на військову службу за контрактом на IV квартал.