Skip to Content

У Малій Снітинці обговорено Меморандум спільних дій

 

19 квітня в приміщенні Малоснітинської сільської ради відбулося зібрання жителів села, у якому взяли участь перший заступник голови районної державної адміністрації Лариса Скрипак, голова районної ради Геннадій Сиваненко, Малоснітинський сільський голова Віктор Литвин, помічники народного депутата України Руслана Сольвара Андрій Січка та Оксана Майдебурова, начальник районного дорожнього управління Віктор Гаврюш, представники громадських активістів, перевізники ТОВ «Альтком».

Учасники зборів активно обговорювали проект «Меморандуму про організацію взаємовідносин» з метою врегулювання конфліктної ситуації, що пов’язана з рухом великотоннажних транспортних засобів, зокрема, з щебеневою продукцією виробництва Кощіївської філії з ТОВ «ККНК «Технобуд» дорогами загального користування населених пунктів Малоснітинської сільської ради.

 У зв’язку з руйнуванням дорожнього покриття на вказаних дорогах, з великою вагою вантажу, що перевозиться, створення пилу та шуму під час руху автотранспорту, створення підвищеної небезпеки для пішоходів та з метою припинення блокування зазначених доріг громадським активістами був підготовлений вищевказаний Меморандум спільних дій. Ним передбачено врегулювання згаданих проблем шляхом виконання зацікавленими сторонами зазначених зобов’язань.

Наразі основним питанням є будівництво об'їзної дороги довкола населених пунктів (села Мала Снітинка, Дорогинка, Кощіївка) з виходом на державні траси.