Skip to Content

У районі проводяться заходи з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю

3 грудня в Україні, як і у всьому світі, відзначається День людей з обмеженими фізичними можливостями.

Права осіб з інвалідністю в нашій державі захищає Закон «Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні».  Люди з обмеженими можливостями в Україні володіють усією повнотою соціально-економічних, політичних, особистих прав і свобод, закріплених Конституцією України.

За підрахункам,  у Фастівському районі проживає понад 1500 людей з особливими потребами, із них 200 осіб – інваліди з фізичними вадами, 13 осіб – інваліди АТО. З метою відзначення  Дня людей з інвалідністю  у районі проводиться низка заходів. Зокрема, за повідомленням директора районного терцентру Людмили Воровської, на сьогоднішній день вже сформовані та роздані 215 продуктових наборів для осіб з вадами та інвалідів АТО. За підтримки релігійної громади в с. Мотовилівка відбудеться районний урочистий захід.

Вже сьогодні теплі слова підтримки та поваги на адресу людей з особливими потребами, які нині перебувають на лікуванні у стаціонарних відділеннях Фастівської ЦРБ, висловили заступник голови Фастівської райдержадміністрації Юрій Волков, начальник районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Людмила Воровська, працівник Фастівського відділення управління виконавчої дирекції фонду соціального страхування України у Київській області Людмила Литвиненко. Від райдержадміністрації їм вручено продуктові набори.    

Відзначення Міжнародного дня інвалідів – справедлива шана суспільства та нагадування всім про обов’язок перед людьми з обмеженими фізичними можливостями, що потребують захисту та підтримки. І добре, коли є ті, хто хоче допомогти, і хто допомагає. Будьмо милостивіші!