Skip to Content

Урочисті заходи до Дня Незалежності України та Дня Державного Прапора України

Цьогоріч урочисті заходи до Дня Незалежності України та Дня Державного прапора України згуртували разом представників органів місцевого самоврядування та виконавчої влади, громадський актив та молодь. Вітаючи всіх з головними святами держави голова районної ради Геннадій Сиваненко наголосив, що символами України є: прапор, герб, гімн і звісно МОВА. Зазначив, що сьогодні ми відзначаємо 27-у річницю Незалежності України, хоча насправді історія становлення нашої держави має сотні років і всі ці роки ми виборюєм свою Незалежність. Закликав всіх жити та творити з Україною у серці.

За багаторічну сумлінну працю, особистий вагомий внесок у соціально-економічний розвиток області, зразкове виконання службових обов'язків, високий професіоналізм та з нагоди Дня Незалежності України відзнаками Київської обласної ради нагороджено Сергія М’ячикова, Анатолія Балашкевича та Ірину Шершень.

Подяку районної ради та райдержадміністрації за сприяння в реалізації інфраструктурних об’єктів району на рівні області було висловлено депутату Київської обласної ради Олександру Волинцю.

Відповідно до подання керівників місцевих органів виконавчої влади та правоохоронних органів, Подяки районної ради вручено працівникам Територіального центру соціального обслуговування населення, прокуратури, Державного казначейства, депутатам районної ради.

Гарний настрій учасникам зібрання дарували солісти: Анастасія Зайцева, Максим Суботін  та  Тетяна  Верховська, які вкотре дали відчути силу, красу та водночас мелодійність української пісні.

ДодатокРозмір
01.jpg80.88 КБ
1.jpg94.73 КБ
04.jpg78.6 КБ
5.jpg78.33 КБ
IMG_4513.JPG6.26 МБ