Skip to Content

Урочистості до Дня працівників освіти

Сьогодні, 04 жовтня, у Будинку культури села Велика Снітинка відбулися урочистості з нагоди Дня працівників освіти.

З вітальними словами до присутніх освітян району звернулися голова Фастівської районної державної адміністрації Василь Кравченко, заступник голови Фастівської райдержадміністрації Юрій Волков, голова Фастівської районної ради Геннадій Сиваненко, помічник Народного депутата України Руслана Сольвара Леся Бурдик, помічник депутата Київської обласної ради Олександра Волинця Яна Хрустальова.

Керівництво району  висловило вдячність педагогам за невтомну працю, високу відповідальність і професіоналізм. Побажали міцного здоров’я, вдячних учнів, насолоди від праці, поваги від учнів та їхніх дітей, невичерпної енергії, натхнення та миру. «Професія вчителя, наставника – це справжнє мистецтво, обране за покликом серця, наполеглива, чесна, натхненна праця, що збагачує світ мудрістю, знаннями, милосердям та людяністю.

Працівників галузі освіти району за творчу педагогічну діяльність, спрямовану на підвищення ефективності навчально-виховного процесу нагородили  Грамотами райдержадміністрації та Грамотами відділу освіти Фастівської райдержадміністрації.