Skip to Content

Увага! Починаючи з 13 листопада - різке погіршення погодніх умов!

У Київській області утримуються складні погодні умови: сильні снігопади, хуртовини, ожеледиця. Будьте обережні!

В ніч на 13 листопада 2016 року активний циклон зумовив складні погодні умови у Київській області. Пройшли  сильні снігопади та хуртовини, снігові замети, відбулось утворення снігового покриву висотою до 30 см, налипання мокрого снігу, на дорогах ожеледиця.

Київська обласна державна адміністрація закликає мешканців Київщини бути вкрай обережними під час перебування на вулиці та утриматися від поїздок легковим транспортом.

Попереджаємо про високу ймовірність обмеження руху ваговантажних транспортних засобів на дорогах обласного значення. У зв’язку з цим, закликаємо компанії перевізників і вантажовідправників утриматись до 15 листопада 2016 року від транспортування вантажів автомобільним транспортом.

За таких погодних умов необхідно бути максимально уважними та обережними на дорогах.

Користуйтеся пасками безпеки, дотримуйтесь безпечної дистанції. З особливою обережністю рухайтеся мостами та естакадами, відмовтеся від ризикованих маневрувань. Неухильно дотримуйтеся Правил дорожнього руху!

Зверніть увагу, що ті домогосподарства, опалення яких залежить від електрики, з огляду на ризики обриву електромереж, необхідно підготувати до зниження рівня струму. 

Шановні громадяни! Просимо Вас відповідально ставитись до власного життя та життя своїх рідних і в разі небезпеки телефонувати до Служби порятунку «101».