Skip to Content

Відбулось 22 пленарне засідання сесії Фастівської районної ради

08 листопада відбулось 22 пленарне засідання сесії Фастівської районної ради. В ході якого, депутатами після розгляду питань, було обговорено і прийнято одноголосно 24 рішення.

В засіданні взяли участь: голова Фастівської райдержадміністрації Василь Кравченко, заступник голови Фастівської райдержадміністрації Юрій Волков, начальники структурних підрозділів райдержадміністрації,сільські/селищні голови.

Найбільш гострим було питання «Про підтримку звернення депутатів Фастівської районної ради щодо недопущення закриття відділень ПАТ «Укрпошта» в районі». Присутніх обурило рішення керівництва ПАТ «Укрпошта» оптимізувати поштові відділення. До обговорення долучилась заступник начальника Центру поштового зв’язку № 5 м.Васильків Київської міської дирекції ПАТ "Укрпошта" Томіліна Людмила Миколаївна, яка запевнила, що поштові відділення в населених пунктах не закриватимуть і задекларувала свою цілковиту підтримку щодо даного звернення.

Без вагань депутати підтримали звернення до Прем'єр-міністра України щодо негайного скасування постанови Кабінету Міністрів України про підвищення ціни на газ для населення та до Президента України, голови Верховної Ради, Прем'єр-Міністра і Генерального прокурора щодо необхідності реагування на ситуацію, що склалася на ринку електроенергії та перегляд результатів приватизації "Київобленерго".
По завершенню питань порядку денного депутати вчергове обговорили питання порушення земельного законодавства та рейдерства в районі.