Skip to Content

Відбулося засідання постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

3 листопада в малому залі райдержадміністрації відбулося чергове засідання постійної комісії Фастівської районної державної адміністрації з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке провів перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Муцинов.

На порядку денному розглядалися наступні питання:

1. Про стан готовності житлово-комунального господарства і об’єктів соціальної сфери Фастівського району та служб реагування на надзвичайні ситуації до осінньо-зимового періоду 2017/18 року.

Доповідала: Перехрест К.П. - начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Фастівської РДА.

2. Про організаційні заходи Фастівського районного дорожного управління щодо підготовки дорожнього комплексу до роботи в осінньо-зимовий період 2017/18 року та взаємодії у випадку виникнення надзвичайних ситуацій.

           Доповідав : Гаврюш В.В. - начальник Фастівського «РайДУ».

3. Про виконання заходів Плану спільних дій місцевих органів виконавчої влади, установ, підприємств та організацій щодо запобігання надзвичайним ситуаціям у Київській області в осінньо-зимовий період 2017/18 року у Фастівському районі.

 Доповідали: Ясінська Л.А. - головний спеціаліст з надзвичайних ситуацій Фастівської РДА та Перехрест К.П.

4. Про попередження епідемії грипу та впровадження профілактичних заходів у Фастівському районі

   Доповідали:     Ткаченко В.І. - завідувач фастівським міжрайвідділом лабораторних досліджень ДУ «Київський ОЛЦ ДСЕС України»; Криворучко Л.А. - головний лікар КЗ «Фастівський центр первинної медико-санітарної допомоги"; Полторак О.А.  - заступник  головного лікаря з медичної частини Фастівської ЦРЛ.

5. Про затвердження оновленого списку ПНО.

Доповідав: Калениченко О.В. - начальник Фастівського РС ГУ ДСНС України в Київській області.        

6.Про санітарну обробку населення та спеціальну обробку одягу і майна.

Доповідала: Ясінська Л.А.

Заслухавши інформацію  присутніх по всім розглянутим питанням прийнято відповідні рішення та встановлено терміни по їх виконанню.