Skip to Content

Вітання журналістів з професійним святом.

Представників засобів масової інформації - тих, хто формує громадську думку привітали з професійним святом Днем журналіста!

Звертаючись до журналістів, заступник голови районної ради Володимир Куценко наголосив, що з кожним роком рівень та професіоналізм місцевих ЗМІ зростає, - і це радує. Подякував майстрам пера за те, що пробуджують від байдужості та формують свідомість громади, побажав подальших творчих успіхів, реалізації найсміливіших задумів і планів. «Нехай кожне Ваше слово, шановні журналісти, буде корисним і дієвим, а ваша праця гідно оцінена аудиторією читачів, глядачів та слухачів» - зазначив Володимир Куценко.

За високу професійну журналістську майстерність, активну участь у висвітленні соціально-економічного та культурного розвитку Фастівщини Почесну грамоту районної ради вручив трудовому колективу Фастівської міськрайонної газети «Перемога» та Подяки районної ради - заступнику головного редактора рекламно-інформаційного журналу "Наш Городок" Юлії Кабановій, редактору Громадсько-політичної газети "Позиція" Анатолію Корчаку та директору Fastiv TV, тележурналісту, телеведучій Тетяні Самойленко. Журналісти в свою чергу поділились спогадами та перспективними планами роботи, висловили побажання щодо подальшої співпраці в частині всебічного висвітлення подій в районі.