Skip to Content

В районі триває робота щодо реалізації заходів територіального центру в зимовий період

На семінар-нараді з соціальними робітниками Фастівського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) розглянуто низку питань щодо якості та своєчасного надання соціальних послуг підопічним, які перебувають під супроводом соціальних робітників на надомному обслуговуванні, у зимовий період. Особлива увага приділена контролю щодо забезпечення підопічних продуктами харчування, твердим паливом, оформлення субсидії, допомозі при розчистці доріг від снігу прибудинкової території. Разом із цим наголошувалося на проведенні контролю громадян сіл та селищ району, які потребують поселення у стаціонарні відділення терцентру.

Окремим питанням йшлося про щоденний моніторинг осіб без постійного місця проживання. З цього приводу особливу увагу зосереджено на готовності розгортання пунктів обігріву у районі.     

Під час наради також розглянуто стан виконання дисципліни та підведення підсумків роботи територіального центру за 2017 рік. Досвідом роботи поділились соціальні робітники Марія Савельєва з с. Триліси та Ірина Хоменко з с. Пилипівка.

По завершенню наради директор профспілки районного терцентру Людмила Воровська привітала всіх присутніх з наступаючими святами та вручила подарунки всім соціальним робітниками (а їх – 38 осіб), які надають соціально-побутові послуги потребуючим громадянам району на дому.