Skip to Content

Виїздна екскурсія під назвою Kids Event “Welcome to Hilton Kyiv World” для групи дітей-сиріт, позбавлених батьківського піклування та із багатодітних родин до готелю “Hilton Kyiv”

22 червня 2018 cлужбою у справах дітей та сім’ї Фастівської районної державної адміністрації спільно з громадською організацією U.KiDS була проведенна виїздна екскурсія під назвою Kids Event “Welcome to Hilton Kyiv World” для групи дітей-сиріт, позбавлених батьківського піклування та із багатодітних родин до готелю “Hilton Kyiv” у м. Києві.
Дітей зустрів дружній, привітний персонал готелю. Екскурсія розпочалася із знайомства та вітальної кави. Багато вражень було отримано від туру по готелю, дітям показали vip-номери, ресторан, кухню, басейн, джакузі. У зустрічі із дітьми взяв участь і директор закладу, який розповів про те як зайняв посаду та потрапив до України. 


Служба безпеки готелю провела тренінг по самообороні. Але найбільш позитивних емоцій дітки отримали від майстер-класу з приготування холодненького лимонаду, запашних капкейків та ніжного тірамісу. 
Екскурсія закінчилася обіймами та подарунками. Діти повернулися додому сповнені позитивними емоціями та враженнями.
Дякуємо організаторам та колективу готелю за незабутній день!