Skip to Content

Ви обираєте лікаря, який буде піклуватися здоров’ям Вашої родини

КНП ФРР «Фастівський Центр первинної медико-санітарної допомоги» запрошує мешканців міста та району обрати свого сімейного лікаря.

З 02.04.2018р. розпочалася всеукраїнська кампанія «Обери свого лікаря» відповідно до якої кожному жителю потрібно обрати свого сімейного лікаря, терапевта, педіатра та підписати з ним Декларацію на медичне обслуговування. Обрати лікаря можна незалежно від місця реєстрації та прописки.

Варто обрати свого лікаря якомога швидше. По-перше, лікарі мають обмежену квоту на обслуговування певної кількості пацієнтів і варто не «спізнитися» потрапити до вибраного Вами хорошого фахівця. По-друге навіть якщо зараз Ви не відчуваєте проблем зі здоров’ям, пам’ятайте, що лікар з яким Ви підпишете Декларацію, зможе призначити профілактичні процедури (щеплення, підбір раціонального харчування, рекомендації по здоровому способу життя), які важливі для збереження Вашого здоров’я.

Для підписання Декларації потрібно мати з собою:

1.Оригінал паспорта;

2. Ідентифікаційний код;

3. Мобільний телефон;

Для дітей:

  1. Свідоцтво про народження (оригінал);

  2. Паспорт (оригінал) та ідентифікаційний код одного з батьків;

  3. Мобільний телефон;

Якщо при собі Ви будете мати оригінали документів і ксерокопії, буде швидше.

Декларації можна укладати в нашому закладі по вул.Л.Толстого, 28, І.Ступака, 11 та районних АЗПСМ безпосередньо в кабінетах лікарів.