Skip to Content

Всеукраїнська акція "16 днів проти насильства"

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція ,,16 днів проти насильства”, яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою. Служба у справах дітей та сім’ї  Фастівської районної державної адміністраці щорічно долучається до її проведення.

Мета її - привернення уваги громадськості до проблем насильства в сім’ї, торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства, а також забезпечення рівних прав чоловіків та жінок. Якщо ви або ваші близькі стали жертвою насильства в сім’ї, необхідно звернутися до служби у справах дітей та сім’ї  районної держадміністрації або до відділу поліції за місцем проживання постраждалої людини або особи, стосовно якої існує загроза вчинення насильства. Відмова у прийнятті та розгляді заяви не допускається.

У заяві зазначаються:

– прізвище, ім'я та по батькові постраждалого;

– місце проживання постраждалого або члена сім'ї, стосовно якого існує загроза насильства;

– інформація про те, ким вчинено насильство, час і місце вчинення, умисні дії фізичного, сексуального, психологічного чи економічного спрямування, інші обставини його вчинення.

Відомості про особисте життя та інша інформація, що міститься в заяві, розголошенню не підлягають.

Службою у справах дітей та сім’ї сільським та селищним радам надано  тематичний роздатковий матеріал для розповсюдження серед населення.