Skip to Content

З 95-річчям Фастівщина!

95 років тому Фастівський район було утворено в тому складі, яким він є сьогодні. Рішенням районної ради від 22.06.2018 року започатковано районне свято «День Фастівського району» 19 серпня, яке традиційно відзначаємо в різних селах району та адміністративному центрі – м.Фастів. Цьогоріч ювілейне святкування проходило в міському парку культури 17 серпня.

День району – завжди хвилююча подія для його жителів. В цей день є гарна нагода віддати шану тим, хто творив історію району, осмислити день сьогоднішній та отримати наснагу для нових справ.

Сьогодні прагнення до позитивних змін, до стабільного майбутнього дітей об’єднує жителів району – працівників сільського господарства, лікарів, вихователів, вчителів, усіх, хто спрямовує свою працю, досвід, сили і знання на благо нашого району.

Фастівщина  багата добрими, талановитими, щедрими, красивими людьми. Тому для майбутнього покоління, вшанування видатних жителів та людей які своєю працею та вчинками зробили Фастівський край кращим започатковано та постійно поновлюється «Золотий фонд Фастівщини». Цьогоріч «Золотий фонд Фастівщини» поповнили імена загиблих воїнів АТО, Заслужених працівників сільського господарства та культури, видатних людей району: Галущенко Андрій, Гуріч Сергій,  Сабадаш Андрій, Назаренко Ян, Свірський Олександр, Бучківська Парасковія, Тафєєв Борис, Чурпіта Надія, Майсак Лариса, Варченко Ніна, Грек Віктор, яким присвоєно звання «Почесний громадян Фастівського району» та вручено керівництвом району нагрудний знак.

Організовуючи святкові заходи голова районної ради Геннадій Сиваненко та заступник голови райдержадміністрації Юрій Волков намагались згуртувати всіх і згадати кожного хто вніс у розвиток району частину своєї душі, сил та праці.

На святі кожна сільська громада зустрічала гостей короваєм та смаколиками української кухні, презентувала твори та роботи місцевих аматорів, народних майстрів.        

Зі щирими словами вітань до жителів Фастівщини та гостей свята звернувся голова районної ради Геннадій Сиваненко подякував старшому поколінню за їх внесок у розвиток району, побажав всім міцного здоров'я, добра, щастя та успіхів на нові здобутки Фастівщини, вручив відзнаки та цінні подарунки з символікою району. Окремі слова вдячності Геннадій Сиваненко висловив на святі Герою України Тетяні Засухі, яка допомагає у вирішенні більшості соціально-економічних питань в районі, народному депутату України Руслану Сольвару, який сприяє в реалізації інфраструктурних проектів в районі, депутату Київської обласної ради Олександру Волинцю, який відстоює на рівні області вирішення багатьох питань, меценату-благодійнику Віктору М’ялику, який надає допомогу громадам та окремим жителям, освітнім та медичним закладам району, голові спілки сільськогосподарських підприємств Фастівського району та депутату районної ради Ларисі Майсак, підприємцю та громадському діячу Сергію Павловському, який сприяє в реалізації багатьох завдань поставлених державою, голові спілки підприємців та депутату районної ради Валерію Єременку, який представляє інтереси малого бізнесу в районі.

Після офіційної частини жителям та гостям Фастівщини веселий настрій подарувала народна артистка України Оксана Пекун.

ДодатокРозмір
10.jpg119.06 КБ
9.jpg98.78 КБ
8.jpg131.07 КБ
7.jpg147.73 КБ
6.jpg117.34 КБ
5.jpg133.84 КБ
4.jpg133.24 КБ
3.jpg138.38 КБ
2.jpg122.08 КБ
01.jpg108.64 КБ
3.jpg123.23 КБ