Skip to Content

Зустріч взаємопідтримки для прийомних батьків та батьків-вихователів прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу

27 лютого Фастівським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  проведено  зустріч взаємопідтримки для прийомних батьків та  батьків-вихователів прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу на тему «Подолання дитячої агресії та протидія жорстокому поводженню».

Метою проведення зустрічі було підвищення компетентності батьків-учасників у вихованні дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, допомога батькам краще налагоджувати стосунки з дітьми, вирішувати проблеми у їх вихованні за допомогою професійних порад.

На зустріч з батьками була запрошена практикуючий психолог Сокол Світлана, яка проконсультувала присутніх учасників заходу з питань профілактики дитячої агресії та шляхи її подолання.

Заступник директора - начальник відділу районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Саух Вікторія відзначила, що такі зустрічі потрібні для батьків, дають можливість не тільки отримати фахову консультацію, пораду та підтримку, але і поспілкуватися у неформальній обстановці, обговорити зміни у житті сім’ї, віднайти шляхи подолання проблем, сприяють вирішенню труднощів, подоланню емоційного вигорання, обміну корисною інформацією у колі однодумців і забезпеченню якісного функціонування прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу.

З батьками проведено анкетування по професійному вигоранню. За результатами батьки вияснили реальну психологічну картину своєї сім’ї, зробивши для себе певні висновки. Вони отримали практичні поради про те, як виховати особистість та навчити її жити з почуттям гідності серед різних людей.