Skip to Content

Зустріч з керівниками сільськогосподарських підприємств

26 жовтня голова Фастівської райдержадміністрації Василь Кравченко провів робочу зустріч із керівниками сільськогосподарських підприємств, за участі заступника голови Фастівської РДА Юрія Волкова, заступника начальника Фастівського відділення поліції Васильківського відділу поліції ГУНП в Київській області Євгенія Канцева, начальника Фастівського міжрайонного відділу Служби безпеки України Романа Ніколенко, де обговорили основні показники роботи агропромислового комплексу та недопущення рейдерських захоплень на підприємствах.
З метою запобігання та недопущення незаконних захоплень підприємств на Фастівщині було визначено спільні заходи із правоохоронними органами, органами місцевого самоврядування та громадськими організаціями.
Одноголосно всі керівники сільгосппідприємств підтримали звернення до Фастівської громади керівництва адміністрації, районної ради та власне керівників даних підприємств наступного змісту:

           

 

 

                                                                                   

Звернення до Фастівської громади
Голови Фастівської районної державної адміністрації, голови Фастівської районної ради та керівників сільськогосподарських підприємств району з приводу недопущення рейдерського захоплення підприємств, установ, організацій.
В той час, коли наша країна переживає не кращі часи свого розвитку, з однієї сторони війна на Сході країни, з іншої складна економічна ситуація, все частіше виникають проблеми рейдерського захоплення підприємств.
На превеликий жаль не оминула стороною рейдерська «лихоманка» і нашу Фастівщину. Спроби силою, неправдою, залученням обманутих або куплених за гроші людей, відбувалися в селах Малополовецьке, Веприк та Триліси.
Ми маємо усі розуміти, що на наших плечах лежить відповідальність за Україну, за рідний край і коли дріб'язкові зведення особистих рахунків із керівництвом сільськогосподарських підприємств, заради тимчасової матеріальної вигоди, ведуть до ганебного явища рейдерства, це має розцінюватися як зрада національних інтересів, інтересів власного народу, нашої нації.
Особливо звертаємося до наших героїв, захисників суверенітету країни, нашого мирного життя, ветеранів антитерористичної операції. Маємо нагадати, що з перших часів війни в Україні поруч із Вами був увесь український народ і надзвичайно велику допомогу надавали у захисті країни підприємства сільськогосподарського виробництва, особисто їх керівники.
Дуже прикро коли ветеран АТО в мирний час з автоматом в руках виконує «прохання» того чи іншого хазяїна – це велика ганьба.
Ми зобов’язані розуміти – Україна понад усе, маємо враховувати наявність різних політичних сил, думок, можливостей та зганьбити честь і вічну славу полеглих героїв не маємо жодного права.
Головним завданням кожного жителя Фастівщини дбати й турбуватися про інтереси рідного краю, відстоювати власні інтереси. Але не ціною втрати власної гідності, людяності, порядності.
Всі, хто був причетний до подібних ганебних явищ, мають зробити об’єктивні висновки, що за кожен вчинок буде безповоротне і суворе покарання.
Саме за таких умов всі наші правоохоронні органи зможуть виконати свій службовий обов’язок, не займатимуть позиції жодної зі сторін, об’єктивно забезпечать виконання Законів України та правопорядок.
Нехай це звернення згуртує нас, нашу громаду. Убезпечить нас від повторення подібних випадків. Дозволить створити атмосферу довіри один до одного, до влади, до правоохоронних органів і до всіх громадських організацій.
Україна - це наша Батьківщина і ми маємо нести відповідальність за наше майбутнє, за наше сьогодення.

Звернення підписали:

голова Фастівської райдержадміністрації

Василь Віталійович Кравченко

Голова Фастівської районної ради

Геннадій Павлович Сиваненко

Від усіх керівників господарського виробництва:

Голова ради сільгосппідприємств, директор СТОВ «Відродження»

Лариса Дмитрівна Майсак