У Фастівсьому районі були виявлені факти шахрайства під час перевірки димових та вентиляційних каналів сторонніми організаціями.

Вівторок, 25 лютого 2020, 16:28 1926

У Фастівсьому районі були виявлені факти шахрайства під час перевірки димових та вентиляційних каналів сторонніми організаціями. Зловмисники, представляючись представниками АТ «Київоблгаз» (одягнені в одяг подібний до корпоративного) вимагали у споживачів кошти за перевірку димовентканалів в іншому випадку погрожували відключенням. 

Насправді ж, працівники Фастівської дільниці Васильківського відділення АТ «Київоблгаз» перевірять лише  наявність тяги в димовентканалах під час планових обстежень, до того ж роблять це безкоштовно. Перевірку і прочищення димових та вентиляційних каналів виконують спеціалізовані організації, які мають дозвіл Державної служби України з питань праці на виконання цих робіт. Як правило, це приватні компанії, які надають свої послуги на комерційних умовах. Сама компанія АТ «Київоблгаз» не має ніякого відношення ні до цих організації, ні до вартості їх послуг. 

Просимо звернути увагу, що справжній співробітник компанії АТ «Київоблгаз» завжди вдягнений в корпоративний спец одяг, на якому зазначена назва компанії та має при собі посвідчення співробітника компанії.

Враховуючи вище викладене та з метою запобігання непорозумінь просимо памятати вищезазначену інформацію та в випадку появи осіб які представляються працівниками АТ «Київоблгаз» завжди вимагати в них посвідчення (зателефонувати по телефону 5-35-64 та 6-23-58  для зясування чи дійсно дані особи є працівниками Фастівської дільниці).