Укрпошта запроваджує пересувні відділення

Середа, 09 вересня 2020, 12:50 1952 0

Пересувні відділення – життєва необхідність для села

Пересувне відділення поштового зв’язку (ПВПЗ) — це повноцінне поштове відділення, яке приїжджає у невеликі села та хутори з населенням до 2000 жителів. Пересувні відділенні потрібні для того, аби жителі навіть найвіддаленіших і найменших населених пунктів України отримали всі потрібні їм поштові, логістичні й фінансові послуги.

 


Навіщо це селу?

Укрпошта — єдиний національний поштовий оператор зі 100% покриттям. Для понад 15 млн жителів хуторів, сіл та селищ саме пошта є місцем, де можна отримати всі послуги. Адже через низьку щільність населення там немає базової інфраструктури: аптек, банків, магазинів та інших благ цивілізації. Укрпошта взяла за мету якісно вплинути на рівень розвитку сіл, а тому трансформувала стаціонарну пошту в селі у новий формат, завдяки якому жителі отримають 100% сучасних послуг біля дому.

Бригада пересувного відділення доставляє ліки, періодику й посилки, приймає оплату за комунальні платежі тощо. Завдяки пересувним відділенням у селах розвивається малий бізнес — можна відправляти свої товари поштою у будь-який куточок країни та за кордон.


Успішний досвід в Україні

Майже 2 роки проєкт успішно діє на Чернігівщині. Послуги надають у спеціальній точці присутності й біля домівок жителів сел та селищ. Працівникам Укрпошта пропонує роботу на повну ставку, пересування на сучасному автомобілі та можливість отримання премій у рамках програм заохочень праці.


 Детальніше: https://www.ukrposhta.ua/ua/peresuvni-viddilenja


Останнє редагування Середа, 09 вересня 2020 13:41