Інформація про проведення Фастівською міськрайонною філією презентації послуг з професійного навчання, у т. ч. послуг ЦПТО

Понеділок, 12 жовтня 2020, 16:27 742 0

Удосконалення професійного навчання безробітних громадян є важливою передумовою покращення якості робочої сили, її конкурентоспроможності на ринку праці, адже професійне навчання безробітних вносить свій вагомий вклад в розвиток економіки країни.

Відповідно до статті 7 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття» видами соціальних послуг за цим Законом та Законом України «Про зайнятість населення» є:

професійна підготовка або перепідготовка, підвищення кваліфікації у закладах професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти, у тому числі в закладах освіти державної служби зайнятості, на підприємствах, в установах, організаціях;

12 жовтня 2020 року завідувач сектору активної підтримки безробітних Фастівської міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості Світлана Михайлюк провела презентацію послуг з професійного навчання, у т.ч. послуг ЦПТО для шести  осіб, що перебувають на обліку в центрі зайнятості. 

В ході заходу Світлана Михайлюк ознайомила присутніх з видами і формами навчання, навчальними закладами області, а також центрами професійно-технічної освіти державної служби зайнятості., також після закінчення повного курсу навчання громадяни отримують свідоцтво про присвоєння (підвищення) робітничої кваліфікації державного зразка. 

Важливою перевагою є те, що фінансування витрат на професійне навчання проводиться за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття. Оплачується вартість навчання, проживання в гуртожитках, проїзду до міста навчання безробітних.


121384743 659533711654257 6225270067020203563 n