Для людей з вадами зору

Рятувальники провели рейд по житловому сектору

П'ятниця, 18 січня 2019, 14:04 2682

Внаслідок збільшення кількості випадків виникнення побутових пожеж в житлових приміщеннях, Державна служба України з надзвичайних ситуацій закликає усіх дбати про належний протипожежний стан власних помешкань та регулярно проводить пожежно-профілактичні відпрацювання житлового сектору.

У зв’язку з тим, що з початку року у с. Велика Снітинка Фастівського району сталось вже 3 пожежі у житловому секторі, 16 січня працівники ДСНС разом з Головою сільської ради та представниками поліції, соціальної та енергетичної служб, комунального та газового господарства провели комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання Великоснітинської сільської ради.

Основною метою заходу була перевірка стану печей, електроприладів, а також попередження виникнення пожеж у житлових приміщеннях шляхом проведення протипожежних інструктажів з багатодітними сім’ями, одинокими та пристарілими людьми, а також з іншими неблагонадійними верствами населення.

Так, співробітники ДСНС завітали до місцевих мешканців, які опинилися у складних життєвих умовах та роз’яснили їм правила пожежної безпеки. Акцент було зроблено на причини виникнення пожеж у помешканнях та необхідності проведення запобіжних заходів, спрямованих на недопущення загорання через несправність електрообігрівальних приладів та пічного опалення.

Також, рятувальники звернули увагу господарів на недоліки і надали рекомендації щодо їх усунення.

Дітям фахівці ДСНС нагадали як правильно поводитись з вогнем, а також номер екстреної служби.

Загалом перевірка пройшла успішно, господарі подякували рятувальникам та працівникам інших служб за візит і рекомендації, пообіцяли дотримуватись рекомендацій.

Наприкінці заходу вогнеборці вручили господарям тематичні листівки на протипожежну тематику з побажаннями пильно слідкувати за пожежною безпекою своєї будівлі та не залишати дітей одних без нагляду.   

Отож, Державна служба України з надзвичайних ситуацій закликає усіх дбати про належний протипожежний стан власних помешкань і нагадує правила пожежної безпеки:

  • не паліть у ліжку;
  • слідкуйте за станом та справністю електромережі;
  • у разі виходу з приміщень не залишайте увімкненими телевізори, праски, тощо;
  • не залишайте малолітніх дітей без нагляду та не дозволяйте їм бавитися сірниками;
  • намагайтеся уникати перевантаження електричних мереж, не вмикайте одночасно побутові електроспоживачі великої потужності.
  • подбайте про захист помешкання при користуванні пічним опаленням;
  • при виникненні пожежі негайно викликайте вогнеборців за номером 101, адже кожна хвилина у цій ситуації має вирішальне значення!