Для людей з вадами зору

Засідання з ТЕБ та НС

Вівторок, 29 січня 2019, 16:59 2339

9 січня під керівництвом заступника голови адміністрації Юрія Волкова відбулось засідання постійної комісії  Фастівської райдержадміністрації з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

На засідання розглядались наступні питання:

1. Про затвердження алгоритму дій у випадках виникнення несприятливих погодних умов та надзвичайних ситуацій у зимовий період.

2. Про стан зберігання хімічно небезпечних речовин (хімікати, пестициди) на території Фастівського району, готовність служб у разі загрози виникнення надзвичайних подій внаслідок потрапляння небезпечних речовин в навколишнє середовище.

3. Про підсумки купального сезону 2018 року, стан дотримання Правил охорони життя людей на водних об’єктах України та Плану- заходів щодо запобігання загибелі людей на водних об’єктах Київської області у 2018 році затвердженого протоколом обласної комісії з питань ТЕБ та НС від 15.03.2018 №3.

4. Про стан забезпечення засобами індивідуального захисту непрацюючого населення та працюючого персоналу об’єктів, які потрапляють в зону можливого хімічного забруднення від хімічно небезпечних об’єктів, а також працівників формувань та спеціалізованих служб цивільного захисту.

5. Щодо розгортання пунткту обігріву ДСНС в разі винекнення надзвичайної ситуації для обігріву особового складу на місці виконання завдань за призначенням.

6. Про забезпечення лабораторного контролю за станом води в водогонах на території Фастівського району.

7. Про надання рекомендацій по обстеженню гідроспоруд (підготовка до пропуску повені та дощових паводків).